Rady a tipyVolný čas

Dívčí pokoj – rady a tipy

Taky už vás omrzel pokojíček z vašich dětských let do kterého se stydíte pozvat své kamarádky? Už vás nudí vizáž vašeho pokojíku? Tak jste tu správně! Dneska vám ukážu pár tipů, které vám pomohou zkrášlit vaše malé království.

Dívčí pokoj

1.    Úklid

Než začnete s „přestavbou“, je důležité si v pokoji pořádně uklidit,popřípadě vyházet nepotřebné věci ( můžete je buďto vyhodit, uschovat někam kde nebudou překážet nebo někoho obdarovat).S uklídem získáte přehled kde co máte a hodně volného prostoru.

2. Zvolte barvy

Pokud se chystáte v pokoji malovat, pořádně si promyslete, jakou barvu zvolíte. Bude se vám tato barva za rok líbit? Hodí se k vašemu nábytku, pokud ho nehodláte měnit? Hodí se k textiliím ve vašem pokoji (záclony, potahy)? Tohle všechno vám usnadní výběr. Volte radši teď oblíbené pastelové barvy (pudrovou, baby pink ,baby blue) nebo šedou, jsou o 100% hezčí než křiklavé barvy z minulých desetiletí. Nábytek bych zvolila bílý s občasnými zlatými nebo mramorovými detaily.

zdroj: biano.cz

3. Doplňky

Tento bod úzce souvisí s bodem předešlým protože jestli máte vybranou barvu, nezbývá než začít s doplňky. Doplňky (polštáře, svícny, květiny, kaktusy, různé pamětní předměty) jsou důležitou součástí dívčího pokoje, avšak občas je lepší méně než více. Vyberte pár nadčasových a k sobě hodících se doplňků u kterých jste si jistí že vás jen tak neomrzí.

4. Menší tipy jak se cítit v pokoji komfortně:

a) Větrejte si! V pokoji by to mělo hezky vonět, aby bylo hned poznat, že v pokoji nežije prase, ale čistotná slečna.

b) Pro vaše pohodlí bych doporučila měnit ložní prádlo tak jednou za 2-3 týdny, zaručuji, že se vám bude mnohem lépe spát.

c) Uklízejte si, nemyslím tím shrnout všechen bordel do šuplíku nebo naházet všechny věci do skříně. Nejen luxování, vytírání a utírání prachu vám dodá pocit čistoty, který za to opravdu stojí.

INSPIRUJ SE:

Na konec jsem sem vložila video od LucyPug, které vám pomůže mít instagramový (fotogenický) pokojíček.

Doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohla, určitě mi pošli proměnu tvého pokoje! Jsem moc zvědává na to, co vymyslíš.
Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 4.5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *