Rady a tipyVolný čas

Jak dostat kamaráda do mikrovlnky?

Jak dostat kamaráda do mikrovlnky?

Už se vám někdy stalo, že byl váš kamarád tak moc otravný, že byste ho nejraději někam zavřeli? Ano? Tak to vám na mysli určitě vytanula také myšlenka kam. Co třeba skříň? Špajz? A přemýšleli jste o mikrovlnné troubě? Ne? To je dobře. Je vidět, že své druhy máte i přes to alespoň trochu rádi. Ale teď pomiňme fakt, že by to zdravě smýšlejícího člověka asi opravdu nenapadlo (a to, že by se tam váš kamarád pravděpodobně nevešel), a pojďme si ukázat pár metod, jak ho tam dostat.

 1. Uspěte ho

Kdo dodnes nezkusil hodin někomu do pití zázračnou pilulku, nebo na to alespoň nepomyslel, jako by nebyl. Pokud ale vaše domácnost nedisponuje zásobou prášků na spaní, můžete se držet tradičních metod, příkladem teplé mléko s medem nebo levandule pod polštářem. Účinnost se nezaručuje, ale je to jistě šetrnější. Ale koneckonců, není nad starý dobrý chloroform.

        2.   Podejte alkohol

Zvláště nyní, v době plného rozkvětu plesových sezón, to nemusí být zrovna těžké. Možná trochu finančně náročnější, ale zato zaručené. Díky povolné opilecké náladě tam možná skončí i bez vašeho zásahu. A jako bonus, pokud budete střízliví, může vzniknout originální foto do alba. Dva nula pro vás.

        3.   Zkuste hypnózu

Některým se teď možná vybavilo jméno Merritt McKinney z filmu Podfukáři. Ten s pomocí hypnózy vykradl banku, tak proč vy byste s ní nedokázali dotlačit kamaráda do kuchyně. Najděte svou vnitřní Jolandu, nalaďte čakry a hurá do akce!

       4.   Jděte na to opačně

Když ne on za mikrovlnkou, půjde mikrovlnná trouba k němu. Prostě ji vytáhněte ze zásuvky a v nestřežený okamžik mu ji napařte na hlavu. Jednoduché a prosté, avšak výsledek stojí za to. Vznikne až komická situace jako z dílny pana Jeromeho, na kterou nikdo jen tak nezapomene.

        5.  Sázka

Elegantní řešení pro ty, co se nebojí něco investovat. Stovka by měla stačit, nemusíte ale oplácet jen penězi. Pokud on půjde do mikrovlnky, vy jděte třeba do mrazáku. Tohle řešení bude patrně nejlepší provést v kombinaci s metodou číslo 2, anžto tomu dodá ty pravé grády.

Závěrem stačí snad jen popřát pevné nervy a silného ducha, hezký zbytek dne a dobrou večeři.

PS: Autor se zříkává veškeré odpovědnosti za případné následky činů ovlivněných tímto článkem.  

Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 4.4

3 komentáře: „Jak dostat kamaráda do mikrovlnky?

 • Nejjednodušší algoritmus je tento:
  1. Otevřít mikrovlnku.
  2. Vyndat z ní jídlo.
  3. Dát tam kamaráda.
  4. Zavřít mikrovlnku.

  V žádném případě však nedoporučuji praktické ověření…..:)

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *