KulturaVolný časZajímavosti

Mezinárodní den objímání z pohledu Nikči a Janči

Věděli jste, že 21. ledna je Mezinárodní den objímání? Nevěděli? Nebo jste o tom něco zaslechli a nevšímali si toho? Rozhodně nejste sami. Ani my jsme nevěděly, že se něco takového slaví. A tak třeba i vy teď budete slavit tento den. 

Den objímání

Ano, opravdu se takový den slaví a není moc známý. Myslíme si, že je to chyba, a proto Vám o něm chceme něco povědět. Taková maličkost, jako je objetí, dokáže člověka rozzářit, zlepšit mu den a celkově přinést pozitivní energii. Neznáme nic lepšího než vidět, jak se nejen naši přátelé, ale i ostatní lidé usmívají. Avšak lidé si v dnešní době zbytečně vytvářejí negativní pohledy na ostatní. Například když uvidíte, jak se před školou objímají 2 lidé stejného pohlaví, co si budete myslet? Můžete si myslet bůh ví co, ale většinou se budete mýlit. Je na tom snad něco špatného? Vždyť je to krásná věc, mít pocit, že vás někdo má rád jako kamaráda/kamarádku nebo i něco víc. Do toho zasahovat nebudeme, není to přece naše věc.

Tak co? Budete si tento den pamatovat? My rozhodně ano a jsme rádi, že jsme měly tu možnost, sdělit Vám něco víc. Pokud jste neznali tento den, máte ještě šanci to napravit. Tak na nic nečekejte, přitulte se a dokažte, jak se máte rádi.

Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 5

Jeden myslel na “Mezinárodní den objímání z pohledu Nikči a Janči

  • Moc hezký článek – škoda jenom, že jsem na něj narazil až 22. ledna a Mezinárodní den objímání tak prošvihl…:)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *