AktualityŠkola

Pitva sivena amerického při hodině biologie!

Pitva sivena

Při úterní hodině biologie jsme byli svědky pitvy sivena amerického, lososovité ryby. Podrobné zkoumání tohoto původně severoamerického druhu nás, žáky 2. G, velice zaujalo. To potvrzuje nejen hodnocení účastníka této podívané a paní učitelky Rychlovské, sami se můžete přesvědčit při následujících fotografiích.

Já, jakožto odborník na ryby a na podvodní život, jsem usoudil, že tato pitva byla velice zajímavá, velmi se mi líbila. Výsledek mě překvapil, zejména vyhřezlé oko. Paní učitelka Rychlovská umí velmi dobře popsat, co je v rybě. Ryba vypadala velmi chutně a libě voněla.

Vít Kvasnička

Někdo by si představil, že v rukavičkách se dá spáchat dokonalý zločin nebo vyzvat osudovou ženu k tanci. My si ale rukavičky navlékli na něco daleko zajímavějšího. Pitvu. Pitva byla povšechně zajímavá, vydařená a tak dále, studenti se poučili. A poučila jsem se i já. Až se někdy budete cítit osamoceni, instalujte na zahradu mrtvou rybu. Již několik hodin je náš vchod v obležení koček, z nichž většina není naše a některé dokonce ani neznám.

Kristýna Rychlovská
Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *