Rady a tipyVolný čas

Recenze Xiaomi Mi Band 3 – K dokonalosti chybí málo

Jeden z nejlepších fitness náramků minulého roku, který lze pořídit za rozumnou cenu. Toto je Xiaomi Mi band 3.

Xiaomi Mi Band 3

Rok 2018 už je za námi. Tak si pojďme připomenout věc, která se v něm opravdu povedla. Představuji vám fitness náramek Xiaomi Mi Band 3, který si opravdu získal můj obdiv. Stál mě přibližně 700,- Kč. To je v poměru k jeho funkcím opravdu dobrá cena. Funguje skvěle, má dotykový displej a design se mi také moc líbí. Nyní si ukážeme všechny jeho funkce :


     1) Samozřejmě ukazování času a data
     2) Kroky, ušlá vzdálenost a spálené kalorie
     3) Náramek se musí nabíjet a proto nesmí chybět zobrazení zbylých %
     4) Měření tepu
     5) Ukazování počasí na dnešek, zítřek a pozítří
     6) Upozornění na volání a zprávy (náramek je totiž přes bluetooth propojený s mobilem)
     7) A další funkce, jako například stopky, tovární nastavení atd… Každá z funkcí funguje rychle a neseká se. Baterie náramku je také výborná. Náramek se nabíjí přibližně 2 hodiny a vydrží 2 až 3 týdny (podle toho jak často se náramek používá).

U většiny fitness náramků nesmí chybět vodotěsnost a ani tento není výjimkou. Je vodotěsný až do 5 atmosfér (tudíž 50 m). Proto mu mytí rukou, sprchování a ani menší plavání nevadí. A nakonec bych ještě náramku chtěl vytknout jeho jediné mínus. A tím je viditelnost displeje – v některých případech. Když je třeba zataženo nebo jste doma, tak by to neměl být žádný problém. Ale pokud třeba hodně svítí sluníčko, tak někdy bohužel ani mhouření očí nepomůže, což je škoda.

Kdybych měl tedy náramek zhodnotit, tak bych mu dal 11 bodů z deseti. Protože i přes některé drobné chybičky je téměř dokonalý. Takže těm, co ho ještě nemají, musím tento náramek určitě doporučit. Jeho koupě se rozhodně vyplatí!

Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 4.8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *