KulturaRady a tipyVolný čas

Storki aneb návykové čtení do kapsy

Storki

Nedávno jsem narazila na novou aplikaci, přesněji na Storki. Jedná se o aplikaci, kde jsou příběhy psány formou chatování. Na své si přijde určitě každý, jak milovník romantiky, tak i milovník sci-fi či hororů. Tuto aplikaci vydala Albatros media ve spolupráci s Humbook. Ze začátku jsem byla skeptická, nevěděla jsem, jestli to má cenu vůbec stahovat, ale nakonec jsem obětovala pár megabitů ve svém telefonu.

Po prvním otevření jsem byla lehoulince zmatená, nedokázala jsem se zorientovat, ale to u člověka, který postrádá orientační smysl, není nic překvapivého. Po zjištění, kde co najdu a co která ikonka znamená, jsem se mohla pustit do čtení.

První příběh jsem si zvolila z kategorie humor a nelitovala jsem. Dostavilo se obrovské nadšení. Hned jsem tím zavalila kamarádky a známé. Většina měla dost podobné reakce, jako já. Líbilo se jim to. Myslím si, že to je úžasný nápad, v dnešní době mobilů a častého chatování, na které jsme všichni
zvyklí, má tento styl psaní a čtení budoucnost. Aspoň podle mě. Storki jsou ideální na zkrácení dlouhé chvíle v autobuse, ve vlaku, ve frontě… Proto tuto aplikaci vřele doporučuji, a pokud si hned nechcete zakládat účet, nemusíte. Příběhy si lze přečíst i bez přihlášení. A pokud jste nenašli příběh, který by vám vyhovoval, tak ho napište. Zde máte odkaz na 10 kroků, jak napsat storki:

Ohodnotit článek
Průměrné hodnocení: 4.9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *